X-COM

Fajne Cycki

Pierwsza Chińska marka produkująca frisbee, która została założona przez profesjonalnych graczy międzynarodowych rozgrywek Ulimate. Marka X-COM szybko stała się wiodącą na świecie wśród sportów dyskowych, a jej produkty i usługi zyskały dobrą reputację wśród najlepszych zawodników w kraju i za granicą.

Fajne Cycki

Technologia i rozwój

W  2009 X-COM utworzył Centrum Badań i Rozwoju Produktu, którego celem jest zaawansowana analiza i udoskonalanie technologii. Badania te skupiają się wokół człowieka i mechaniki sportowej. Jednocześnie wprowadzany jest szereg skrupulatnych procesów dotyczących badań i rozwoju, projektowania i testowania produktów. Wszystko po to, aby zapewnić, że dyski marki X-COM spełniają potrzeby najlepszych graczy na całym świecie!

Fajne Cycki

Najwyższe standardy

Dyski UP Ultimate Disc 175g i 145 g są zgodne z najnowszymi standardami World Flying Disc Federation (WFDF) & USA Ultimate (USAU) i zostały zatwierdzone jako oficjale dyski do gier. Dzięki doskonałej pozycji w swojej dziedzinie, dyski X-COM są eksportowane za granicę do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii, Singapuru, Nowej Zelandii itd.

Fajne Cycki

Zaangażowanie

Angażując się w popularyzację i promocję sportów ekstremalnych – X-COM zawarł strategiczne partnerstwa z regionalnymi organizacjami, takimi jak UAC, HKUPA, SZFDF, SUPA, GSUPA, CUG, UFO, SPEED, a także od dawna wspiera i sponsoruje najlepsze organizacje i wydarzenia w kraju i za granicą w takich miejscach jak Ameryka, Australia, Singapur, Korea Południowa, Holandia, Białoruś, Ukraina, Kazachstan i inne.

 

Jako lider branży Ultimate Frisbee, nie tylko kładzie duży nacisk na samorozwój, ale także stara się być zaangażowanym członkiem społeczności. X-COM bierze udział w  publicznych działaniach społecznych oraz przyczynia się do wspierania wychowania fizycznego na obszarach dotkniętych ubóstwem.

Fajne Cycki

Szukasz sprzętu dla siebie?

Linia produktów X-COM nieustannie się rozszerza. Oprócz dysków w oficjalej wadze posiada również dyski juniorskie, dziecięce, a także funkcjonalną odzież sortową i sprzęt sportowy.

 

Zobacz dostępne produkty

SMJ sport wyłącznym przedstawicielem
X-COM

Frisbee marki X-COM już w Polsce! SMJ sport jest oficjalnym dystrybutorem X-COM na Polskę.

 

Czytaj więcej

Nasze marki

Kontakt

SMJ Sp. z o.o.

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły

NIP: 5272610399

tel.: (22) 838 33 52

mail: biuro@smjsport.pl