Wham-o

Fajne Cycki

Amerykańska firma z ponad 70-etnią tradycją w produkowaniu zabawek. Założona przez Richarda Knerra i Arthura  Melina w 1948 roku. Ich pierwszym produktem była proca wykonana z jesionowego drewna. Potężna proca była używana m.in. przez kluby do zawodów w strzelaniu do celu. Nazwa „Wham-O” pochodzi od dźwięku uderzenia procy w cel. Firma w latach 50. wykreowała wielką modę na hula-hoop oraz frisbee

Fajne Cycki

Innowacja i niekonwencjonalne produkty

Od samego początku Wham-O wyróżniło się tworząc produkty innowacyjne i niekonwencjonalne. Niedawno firma Wham-O poświęciła się tworzeniu produktów, które mają na celu zrewolucjonizowanie doświadczeń użytkownika, jak również znalezienie równowagi pomiędzy klasycznymi zajęciami rekreacyjnymi a współczesnymi technologicznymi osiągnięciami.

 

Celem tych produktów jest zmotywowanie dzieci do większej aktywności w promowaniu współpracy i pracy zespołowej w przeciwieństwie do konkurencji. Obecnie Wham-O koncentruje się na tworzeniu gier, które nie mają konkretnego zestawu zasad, w nadziei, że młodzież będzie współpracować, aby kreatywnie myśleć i stworzyć własny zestaw zasad.

Fajne Cycki

Odkryj świat gier i zabaw!

Wham-o posiada w swojej ofercie Frisbee, Hula-hoop oraz wiele akcesoriów do gier i zabaw.

 

Zobacz dostępne produkty

Nasze marki

Kontakt

SMJ Sp. z o.o.

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły

NIP: 5272610399

tel.: (22) 838 33 52

mail: biuro@smjsport.pl