Nowa piłka meczowa Ligi Europejskiej UEFA

Fajne Cycki

Molten dostarczy oficjalną piłkę meczową zaprojektowaną specjalnie do fazy grupowej 2018-19 Ligi Europejskiej UEFA. Rozgrywki będą trwały od 20 września do 13 grudnia 2018 r.

 

Piłka F5U5003-G18 będzie pierwszą oficjalną piłką dostarczoną przez Molten dla Ligi Europejskiej UEFA. Oficjalna piłka meczowa i model repliki będą dostępne w sprzedaży od połowy lipca 2018 roku.

 

Oficjalna piłka meczowa została zaadaptowana z flagowego modelu piłki nożnej Molten Vantaggio 5000. Unikalna technologia łączenia termicznego Molten zwiększa retencję kształtu i minimalizuje absorpcję wody, zapewniając wyjątkową wydajność niezależnie od warunków. Wgłębienia na powierzchni zmniejszają turbulencje wokół piłki podczas lotu, optymalizując kontrolę nad piłką. Biorąc pod uwagę markę UEFA, Molten stworzył ekskluzywny projekt na oficjalną piłkę meczową.

Fajne Cycki

Lepsza wydajność

Struktura ACENTEC to unikalna technologia Molten łączenia termicznego, zapewniająca gładką, bezszwową powłokę, której nie można uzyskać ręcznie. Rezultatem jest jednolita powierzchnia i zmniejszona absorpcja wody, zapewniając wyjątkową wydajność, na którą nie wpływają warunki pogodowe.

Fajne Cycki

Powierzchnia, która zwiększa stabilność lotu

Wgłębienia na powierzchni kuli redukują turbulencje i stabilizują ją podczas lotu. Zwiększa to kontrolę nad piłką, co przekłada się na dokładniejsze podania i strzały.

Fajne Cycki

Ekskluzywny design

Wzór graficzny “energy wave” stanowiący identyfikację Ligii Europy – reprezentuje podróż klubów wyrażając wzloty i upadki ekscytującej przygody. Fala energii została zintegrowana z charakterystycznym stylem Molten, aby stworzyć wyjątkowy i ekskluzywny projekt, opracowany w celu zwiększenia rozpoznawalności wizualnej.

Fajne Cycki

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o marce Molten?

Więcej o Molten

Aktualności

Nasze marki

Kontakt

SMJ Sp. z o.o.

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły

NIP: 5272610399

tel.: (22) 838 33 52

mail: biuro@smjsport.pl