OPRO

Fajne Cycki

Założona 20 lat temu w 1997 roku przez Dr. Anthony’ego Lovata, OPRO jest najbardziej zaawansowaną technicznie firmą produkującą ochraniacze na zęby i wiodącym pionierem w dziedzinie ochrony jamy ustnej. W najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym w Hertfordshire, wprowadzane są innowacje oraz nowatorskie technologie poprawiające bezpieczeństwo dla wszystkich sportowców na wszystkich poziomach sportu. Po to, aby pomóc sportowcom osiągać jeszcze większe sukcesy w sporcie.

Fajne Cycki

Zaufanie wśród profesionalistów

Ochraniacze OPRO są używane przez czołowych sportowców na świecie. Firma jest oficjalnym dostawcą ochraniaczy dla wielu międzynarodowych federacji sportowych, takich jak England Rugby, New Zealand Rugby, England Boxing, GB Taekwondo, the German MMA and England Hockey.

 

Sportowcy noszący ochraniacze marki OPRO wiedzą, że mogą skoncentrować się na sporcie i mieć pewność, że ich zęby i dziąsła są chronione najlepiej dopasowanym i najwygodniejszym ochraniaczem na zęby na świecie.

Fajne Cycki

Najlepsza ochrona

OPRO wykorzystuje swoje ogromne doświadczenie w produkcji ochraniaczy Custom-Fit (wykonywanych na specjalne zamówienie) do rozwoju swojej gamy Self-Fit (indywidualne dopasowanie).

 

Ochraniacze Self Fit są odpowiednie do wszystkich sportów kontaktowych i zapewniają doskonałe dopasowanie i retencję dzięki unikalnym i opatentowanym płetwom OPRO.

 

Wykorzystana struktura jest optymalna do  formowania ochraniacza podczas indywidualnego kształtowania na gorąco (idealne dopasowanie do indywidualnego zgryzu zawodnika).

 

Zapewnia to najlepszą możliwą ochronę i przyleganie ochraniacza do zębów i dziąseł. Dodatkowo ochraniacze posiadają ochronę przeciwbakteryjną Biomaster, która chamuje wzrost bakterii nawet o 99,99%

Fajne Cycki

Innowacyjne technologie

OPRO nieustannie poszukuje nowych sposobów dla ulepszenia swoich produktów. W 2007 r. OPRO otrzymało nagrodę Queen’s Award for Innovation  w uznaniu przełomowej pracy w dziedzinie ochrony jamy ustnej.

Fajne Cycki

Fajne Cycki

Szukasz ochraniaczy dla siebie?

OPRO posiada w swojej ofercie ochraniacze dla dorosłych oraz juniorskie o różnych stopniach ochrony.

 

Zobacz dostępne produkty

„W mojej ocenie jest to czołówka jeśli chodzi o ochraniacze dostępne na polskim rynku"

Szczękę OPRO Silver oddaliśmy do testowania profesjonalistom. Zobacz, co napisał o niej  Maciej Borowski, instruktor w szkole sztuk walki Hagal Krav Maga.

 

Przeczytaj recenzję

Nasze marki

Kontakt

SMJ Sp. z o.o.

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły

NIP: 5272610399

tel.: (22) 838 33 52

mail: biuro@smjsport.pl