Joola

Fajne Cycki

Istnienie marki zapoczątkował Karl Frey, właściciel domu handlowego Fr. Th. Jooss, angażując się w produkcję pierwszych stołów do tenisa stołowego. Nazwa Joola powstała z połączenia nazwy firmy-matki – JOOss, oraz nazwy miasta, w którym znajdowała się firma – Landau w Niemczech. Początkowo produkcja stołów do tenisa stołowego stanowiła jeden z działów w ramach grupy Jooss, jednak produkty Joola szybko zyskały uznanie, a sama marka stawała się liderem na rynku.

 

W 1963 roku marka Joola odłączyła się od macierzystej i firmy, przenosząc swoją siedzibę z Landau do Godramstein. Szybki rozwój firmy spowodował, że na początku lat 70. budowa fabryki w Siebeldingen stała się nieunikniona. Dziś Joola produkuje całą gamę specjalistycznego sprzętu do tenisa stołowego: obuwie i odzież dla sportowców, rakietki, piłeczki, deski, okładziny, stoły oraz roboty do gry w tenisa stołowego.

Fajne Cycki

Z myślą o najlepszych wynikach sportowych

Joola współpracuje z najlepszymi zawodnikami, wspiera młode talenty, pomaga czołowym klubom europejskim i wielu krajowym organizacjom. Wyposaża najważniejsze wydarzenia międzynarodowe w doskonały sprzęt do grania.

 

Efektem tych działań  jest zespół najlepszych graczy, ekspertów w dziedzinie materiałów, trenerów narodowych i klubów mistrzów, którzy używają produktów JOOLA i przekazują swoje doświadczenia, co pozwala marce Joola nieustannie ulepszać technologię dla lepszych sportowych osiągów.

Fajne Cycki

Chciałbyś zakupić sprzęt marki Joola?

Sprawdź wysokiej jakości piłeczki, paletki i akcesoria

 

Zobacz dostępne produkty

Nasze marki

Kontakt

SMJ Sp. z o.o.

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły

NIP: 5272610399

tel.: (22) 838 33 52

mail: biuro@smjsport.pl