Hulajnoga Elektryczna – fancy alternatywa dla aktywnych!

Fajne Cycki

Poczuj wolność i radość z niczym nieskrepowanych podróży miejskich. Jazda na hulajnodze to świetna rozrywka i wygodna alternatywa dla roweru lub deskorolki. Po hulajnogę sięgają zarówno dorośli jaki i dzieci, a jej popularność jest coraz większa. Hulajnogi elektryczne cieszą się największym uznaniem w takich krajach jak Hiszpania i Francja, jednak i w Polsce rozpoczyna się prawdziwy boom na tą formę przemieszczania się.

Fajne Cycki

Poruszanie się na tradycyjnej hulajnodze wymaga sporego wysiłku, podczas gdy jazda na hulajnodze elektrycznej jest mniej wymagająca, dzięki czemu z łatwością pokonasz dość odległe dystanse bez nadmiernego zmęczenia. Idealnie sprawdza się w drodze na spotkanie, do pracy, szkoły lub porostu, aby wybrać się na przejażdżkę.

 

Zalety

 

  • nie wymaga siły i nadzwyczajnej kondycji
  • świetny sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu
  • wygodny i ekologiczny środek transportu
  • zawsze dojedziesz bez korków
  • sprawdzi się jako prezent na wyjątkowe okazje

Fajne Cycki

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hulajnogi elektrycznej?

Moc silnika – im mocniejszy silnik, tym większy zasięg i wyższa prędkość maksymalna.

 

Koła – warto wybrać hulajnogę z dużymi dość szerokimi kołami ponieważ zapewniają one lepszą amortyzację i stabilność. Koła mogą być wykonane z różnych materiałów: gumowe zapewniają najlepszą przyczepność i amortyzację.

 

Prędkość – warto sprawdzić z jaką maksymalną prędkością może poruszać się dana hulajnoga oraz czy posiada tryby prędkości.

 

Maksymalny czas pracy po naładowaniu – to dość istotne, jeśli na hulajnodze zamierzamy poruszać się z punktu do punktu, a nie tylko jeździć na niej w pobliskim parku. Im dłuższy czas pracy (mocniejszy akumulator), tym wyższy komfort i większe możliwości.

 

Wymiary podestu – jadąc na hulajnodze elektrycznej trzymamy dwie nogi na podeście. Ważne żeby był on dość szeroki i długi, tak aby jazda na hulajnodze była komfortowa.

 

Dodatkowe wyposażenie – najlepiej, aby hulajnoga posiadała hamulec ręczny, jest on dużo wygodniejszy i znacznie szybciej i bezpieczniej hamuje niż hamowanie błotnikiem. Często hulajnogi dodatkowo wyposażone są w światełka, co jest niezwykle istotne przy jeździe po zmierzchu.

 

Możliwość składania hulajnogi – ułatwia parkowanie i przechowywanie hulajnogi zarówno w domu jak i w miejscu docelowym.

Fajne Cycki

Fajne Cycki

Znajdź hulajnogę dla siebie!

Odwiedź nasz sklep i zobacz dostępne hulajnogi.

 

Idź do sklepu

Aktualności

Nasze marki

Kontakt

SMJ Sp. z o.o.

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły

NIP: 5272610399

tel.: (22) 838 33 52

mail: biuro@smjsport.pl