GLOBBER

Fajne Cycki

Marka Globber została założona w 2014 r. przez ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży hulajnóg. Globber szybko stał się liderem w tym sektorze rynku. Produkując hulajnogi dla dzieci, nastolatków i dorosłych stawia na niezawodność, elegancki i innowacyjny design oraz wyjątkową funkcjonalność.

 

Hulajnogi Globber są dostępne w 73 krajach na całym świecie. Można je znaleźć w ekskluzywnych, specjalistycznych sklepach sportowych i zabawkowych oraz w wyselekcjonowanych galeriach handlowych.

Fajne Cycki

Innowacyjność

Produkty Globber odznaczają się wysoką jakością i innowacyjnością rozwiązań. Składane, trójkołowe hulajnogi dla dzieci, jako jedyne na rynku,  posiadają opatentowany przycisk blokady kierownicy, która pomaga małym dzieciom nauczyć się jeździć na ich pierwszej hulajnodze. Natomiast rewolucyjny, jedno sekundowy system składania hulajnogi został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania dla wszystkich, którzy na co dzień intensywnie wykorzystują hulajnogi.

Fajne Cycki

Design

Hulajnogi Globber są wyraziste i oryginalne w swoim wyglądzie. Mocno odróżniają się od innych dostępnych na rynku. Marka nieustannie pracuje nad tym, aby dostarczyć to, czego naprawdę potrzebują konsumenci.

Fajne Cycki

Jakość

Produkcja jest oparta o najlepsze dostępne na rynku materiały, aby zapewniać bezpieczeństwo, wygodę i trwałość hulajnóg. Wszystkie modele przechodzą kompleksowy proces produkcji i testowania, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Fajne Cycki

Osiągnięcia

Produkty marki Globber wraz z uznaniem otrzymują wiele nagród. Między innymi w 2016 r. EVO 5w1 wygrało 3 prestiżowe nagrody, w 2017 r. ELITE LIGHTS została ogłoszona najlepszą hulajnogą dostępną na rynku włoskim. EVO 4w1 PLUS wygrało w kategoriach najlepsza nowa zabawka kołowa oraz najlepsza outdoorowa zabawka uwielbiana przez rodziców na Targach Zabawek w Londynie.

Fajne Cycki

Szukasz sprzętu dla siebie?

Globber posiada w swojej ofercie rowerki biegowe, hulajnogi trójkołowe, hulajnogi dwukołowe, hulajnogi elektryczne i akcesoria takie jak np. kaski i ochraniacze.

 

Zobacz dostępne produkty

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Odwiedź oficjalną stronę

Nasze marki

Kontakt

SMJ Sp. z o.o.

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły

NIP: 5272610399

tel.: (22) 838 33 52

mail: biuro@smjsport.pl